Restauracja

Kuchnia jedyna w swoim rodzaju - tak w jednym zdaniu można podsumować dania, które tworzymy codziennie z pasją i zaangażowaniem dla naszych Gości. Gallo Nero to prawdziwa kuźnia smaków - serwujemy dania kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Odkryj z nami smak prawdziwej, włoskiej pizzy na cienkim cieście wypiekanej w piecu opalanym drewnem. Zatrać się w zapachu świeżych ziół i oryginalnych przypraw dodawanych do ręcznie robionych włoskich makaronów czy dań z owocami morza. Z największą starannością wybieramy najwyższej jakości włoskie produkty, nasze potrawy są przygotowywane od podstaw w momencie złożenia zamówienia, hołdujemy zasadzie slow food Oddaj się przyjemności płynącej ze smaku włoskich deserów i zdrowych świeżo tłoczonych soków owocowych. Smaków w Gallo Nero nie da się zapomnieć, pasja gotowania i miłość do jedzenia to nasze motto, tą drogą podążamy i zapraszamy do wspólnej podróży.

Menu

Zakładki pionowe

Aktualności

,
07
gru

W tym tygodniu sami wybraliście główne danie, zwycięzcą ankiety zostało risotto z owocami morza!! Serdecznie zapraszamy :)

04
gru

Chcieliśmy zaproponować nową formułę menu tygodniowego, jedno z dań pozostawiamy Wam do wyboru, jakie danie główne ma się pojawić od piątku na naszej tablicy?
1. Risotto z owocami morza
2. Golonko po włosku
Zapraszamy do zabawy, ankieta trwa do czwartku do godz. 12:20